Energia tootmine


Energia tootmine

Polymer Service OÜ on spetsialiseerunud Teie elektrijaamade, seadmete ja vananeva infrastruktuuri pinnakattevahendite ja parandusmaterjalide tootmisele.Meie lahendustes kasutatakse parimaid praegusel ajal toodetavaid kattevahendeid ja parandusmaterjale.

Pumpade ja turbiinide tõhususe uuringud on näidanud, et pumpade ja turbiinide regulaarne hooldamine muudab Teie seadmete töö tõhusamaks, ent keraamilise lisandiga kattevahendite kasutamise korral on see ligilähedane tootja spetsifikatsioonis esitatud uue seadme tõhususele.Meie katted parandavad lekkekindlust ja kaitsevad pinda võimalike kahjustuste eest, pikendades torude kasulikku tööiga.

Isolatsioonpinnad – meie kemikaalikindlad katted kaitsevad keemiliste ainetega saastuvaid pindu kemikaalipritsmete ja –lekete eest.Meie pinnakatte tasanduskiht taastab juba kahjustunud pinnad.

Mahutid ja tehnoloogilistes protsessides kasutatavad anumad – meie parandusmaterjalidega saab taastada mahutite pinnad, mis on märkimisväärselt õhemaks kulunud või mille õmblused lekivad.Meie kemikaalikindlad kattesüsteemid kaitsevad mahuteid (seest ja väljast) kokkupuute eest keemiliste ainetega.Soojusvahetid ja kondensaatorid – meie siledad, vähehõõrduvad katted on väga kemikaali- ja temperatuurikindlad.Meie parandusmaterjale saab kasutada toruplaatide, kondensaatoriplaatide ja katteplaatide kahjustuste parandamiseks.

Mehaanilised seadmed – meie metall-, kummi- ja keraamilised parandusmaterjalid pakuvad erinevaid remondilahendusi igat liiki masinate, sealhulgas võllide, kiilusoonte, rammide, silindrikorpuste, ventiilide, tiivikute ja konveierite remontimiseks.

Betooniparandused – meie ehitusbetooni kiirparandusmaterjalid tagavad ülima füüsilise tugevuse ning niiskust hülgava ja kemikaalikindla tulemuse.Need on ideaalsed jahutusseadmete, jäätmerennide, paisutammide, vundamentide ja platvormide parandamiseks.