Söök ja jook


Polymer Service - Tööstusharud: Söök ja jook

Polymer Service OÜ on spetsialiseerunud Teie toidukäitluse- ja joogitööstuse hoonete, seadmete ja vananeva infrastruktuuri pinnakattevahendite ja parandusmaterjalide tootmisele.Meie lahendustes kasutatakse parimaid praegusel ajal toodetavaid kattevahendeid ja parandusmaterjale.

Soojusvahetid ja kondensaatorid – meie siledad, vähehõõrduvad katted on eriti kemikaali- ja temperatuurikindlad.Meie parandusmaterjale saab kasutada toruplaatide, kondensaatoriplaatide ja katteplaatide kahjustuste parandamiseks.

Mahutid – meie pakutavad mahutite sise- ja välispinna kattesüsteemid on silmapaistvalt korrosiooni- ja kemikaalikindlad, samas ka löögi- ja kulumiskindlad.Nad on kaitsevad ideaalselt enamiku kemikaalide toime eest – isegi kemikaali püsiva toime tingimustes.

Tootmisala seinad – täiesti ühtlase pinnaga löögikindlad ja kergesti puhastatavad katted.

Personaliruumid – täiesti ühtlase pinnaga libisemiskindlad katted ja tasanduskihid, mida on lihtne puhastada ja hooldada.Neil on ka suurepärane löögi- ja kulumiskindlus.

Isolatsioonpinnad – meie tõhusad katted kaitsevad keemiliste ainetega saastuvaid pindu tootmisel tekkivate kemikaalipritsmete ja –lekete eest.Nad tagavad enamiku pindade suurepärase nakke ja arvestatava löögikindluse.

Torustik – kemikaali- ja korrosioonikindlad katted, mis kaitsevad Teie torustikku.Hõlmavad valguvaid tugevdatud katteid, mis katavad kinni kõik, mistahes liiki soojustusmaterjalid.Suurepärane kaitse löögi- ja kulumiskahjustuste vastu.