Haigad ja koolid


Haigad ja koolid renoveerimine Polymer Service

Polymer Service OÜ on spetsialiseerunud Teie haiglate ja koolihoonete, seadmete ja vananeva infrastruktuuri pinnakattevahendite ja parandusmaterjalide tootmisele.Meie lahendustes kasutatakse parimaid praegusel ajal toodetavaid kattevahendeid ja parandusmaterjale.

Soojusvahetid ja kondensaatorid – meie siledad, vähehõõrduvad katted on eriti kemikaali- ja temperatuurikindlad.Meie parandusmaterjale saab kasutada toruplaatide, kondensaatoriplaatide ja katteplaatide kahjustuste parandamiseks.

Põrandad – meie taastavad tasanduskihid ja kaitsvad pinnakatted tagavad vastupidava pinna, mida on kerge puhastada ja mis on tõesti väga löögi- ja kulumiskindlad.Paljud materjalid ei sisalda lenduvaid orgaanilisi ühendeid (VOC-free).

Dušši- ja riietusruumid – need hügieenilised põranda- ja seinasüsteemid tagavad suurepärase libisemiskindluse ning kergesti puhastatavad pinnad.

Köögid ja söögisaalid – väga löögi- ja kulumiskindlad katted ja tasanduskihid seintele ja põrandatele, mida on lihtne puhastada ja hooldada.

Metallpindade korrosioon – kattevahendid, mis tagavad suurepärase korrosioonikindluse, kaitstes Teie metallpindu kahjustuste eest.