Tootmine


Polymer Service - Tööstusharud: Tootmine

Polymer Service OÜ on spetsialiseerunud Teie tootmishoonete, seadmete ja vananeva infrastruktuuri pinnakattevahendite ja parandusmaterjalide tootmisele. Meie lahendustes kasutatakse parimaid praegusel ajal toodetavaid kattevahendeid ja parandusmaterjale.

Põrandad – meie parandusmaterjalid ja kaitsekatteid on silmapaistvalt tõhusad, kulumis- ja kemikaalikindlad ning neid on väga lihtne puhastada ja hooldada. Pakume valguvaid süsteeme, kõrgkattesüsteeme ja libisemisvastaseid süsteeme. Pakume ka kahanemis- ja paisumisvuukide paranduslahendusi.

Mahutid – meie pakutavad mahutite sise- ja välispinna kattesüsteemid on silmapaistvalt korrosiooni- ja kemikaalikindlad, samas ka löögi- ja kulumiskindlad. Nad on kaitsevad ideaalselt enamiku kemikaalide toime eest – isegi kemikaali püsiva toime tingimustes.

Personaliruumid (dušširuumid, riietusruumid jne) – meie katte- ja tasandusmaterjalid katavad pinna ühtlaselt, neid on lihtne puhastada ja hooldada ning neil on suurepärane libisemiskindlus isegi märjana. Neil on ka suurepärane löögi- ja kulumiskindlus.

Torustik – meie korrosioonikindlate kattevahenditega saab katta nii torude sise- kui ka välispinnad, et neid kaitsta korrosiooni ja keemiliste kahjustuste eest. Meie tooted tagavad ka suurepärase löögi- ja kulumiskindluse. Meie valguvad tugevdatud katted katavad kinni kõik, mistahes liiki soojustusmaterjalid.

Isolatsioonpinnad – meie tõhusad katted kaitsevad keemiliste ainetega saastuvaid pindu tootmisel tekkivate kemikaalipritsmete ja –lekete eest. Nad tagavad suurepärase nakke ja arvestatava löögikindluse enamikul pindadest.

Seinad – meie kattematerjalid ja parandussegud tagavad vastupidava, kergesti puhastatava kemikaalikindla viimistluse ning seinte suurepärase löögi- ja kulumiskindluse.

Pumpade remontimine ja efektiivsuse tõstmine – meie keraamilise lisandiga tugevdatud kattekiht parandab Teie vedelikutorustiku osi ja kaitseb neid kulumise eest, samas suurendades ka torustiku läbilaskevõimet. Kattekihi õige hooldamine ja kasutamine pikendab Teie varustuse kasutuskestust.