Naftakeemia


Polymer Service Naftakeemia Estonia Tallinn

Polymer Service OÜ on spetsialiseerunud naftakeemia rajatiste, seadmete ja vananeva infrastruktuuri pinnakattevahendite ja parandusmaterjalide tootmisele.Meie lahendustes kasutatakse parimaid praegusel ajal toodetavaid kattevahendeid ja parandusmaterjale.

Mahutid ja tehnoloogilistes protsessides kasutatavad anumad – pakume ülimalt kemikaalikindlaid sisepindade katteid ja parandussüsteeme oluliselt õhenenud ja kahjustunud seintega mahutite taastamiseks ja tugevdamiseks.Meie välispinna kattematerjalid tagavad suurepärase korrosioonikaitse.

Pumpade remontimine ja efektiivsuse tõstmine – meie keraamilise lisandiga tugevdatud kattematerjalid kaitsevad kulumise eest ja tagavad pindade minimaalse hõõrdeteguri, mis aitab suurendada torude läbilaskevõimet.Metallide kiirparandusmaterjalid taastavad pumpade ja vedelikutorustiku muude osade kulunud kohad.

Soojusvahetid ja kondensaatorid – siledad, vähehõõrduvad katted on eriti kemikaali- ja temperatuurikindlad.Parandusmaterjalid toruplaatide, kondensaatoriplaatide ja katteplaatide kahjustuste parandamiseks.

Isolatsioonpinnad ja keemiliste ainete pritsmetega saastuvad pinnadmeie betooniparanduse tasandussegusid saab kasutada põrandate, seinte, nurgalahenduste ja trapiümbruste isolatsioonikihi taastamiseks.Keemiliste ainete toimele vastupidavad katted kaitsevad pindu võimalike kahjustuste eest.

Põrandad ja turvapinnad – need põrandakattematerjalid ja tasandussegud tagavad väga vastupidava ja kulumiskindla pinna. Turvapinna materjalide kasutamine muudab libisemisohtliku pinna hõõrdejõupositiivseks. Need kemikaalikindlad katted on erakordselt löögi- ja kulumiskindlad.