Veevärk / kanalisatsioon


veevärk kanalisatsioon

The Polymer Service on spetsialiseerunud Teie hoonete, seadmete ja vananeva infrastruktuuri pinnakattevahendite ja parandusmaterjalide tootmisele.Meie lahendustes kasutatakse parimaid praegusel ajal toodetavaid kattevahendeid ja parandusmaterjale.

Pumpade remontimine ja efektiivsuse tõstmine – meie keraamilise lisandiga tugevdatud kattekiht kaitseb Teie seadmeid kulumise eest ja tagab pindade minimaalse hõõrdeteguri, võimaldab suurendada torude läbilaskevõimet.Kasutage meie metalliparandusaineid, et taastada vedelikutorustike seadmete kulunud osad.

Torustiku taastamine – meil on lahendused Teie vananeva torustike infrastruktuuri parandamiseks, sealhulgas toruvoodrite, välimise kattetoru süsteemide ja ühenduskohtade sisepinna tihendamiseks.Meie lahendused võivad säästa kogu torustiku väljavahetamise kulutused.Meie toruvoodrisse pihustatava vahendi kasutamise korral piirdutakse enamasti minimaalsete kaevetöödega (avades ainult toru sisenemise- ja väljapääsu otsad) – nii säästate kogu torustiku väljakaevamise kulud.Kahjustatud toru suuremate piirkondade parandamiseks võib kasutada ka ühenduskohtade sisepinna tihendamise süsteemi (läbimõõt peab olema piisavalt suur, et töötaja saaks vahendit toru sisse pihustada).Kui soovite rohkem teada saada – helistage meile.

Reovee ja heitvee mahutid – meie kemikaalikindlad kattesüsteemid on mõeldud kasutamiseks mistahes konstruktsiooniga mahutites.Meie betooni parandamise süsteeme saab kasutada põrandate, seinte, nurgalahenduste ja trapiümbruste hüdroisolatsiooni taastamiseks.

Mehaanilised seadmed – meie metall- ja keraamilised lisandid pakuvad erinevaid kiirparanduslahendusi igat liiki masinatele, sealhulgas ülekandekruvid, väravad, võllid, ventiilid, pumbad jne. Kasutage meie keraamilise lisandiga kemikaalikindlaid katted parandatud osade kaitsmiseks.

Reoveepuhastusjaama mahutid – meie metalli ja betooni parandamise süsteem pakub kiirparanduslahendusi ja meie mahutite pinnakattematerjalid tagavad kõrgeima kemikaalikindluse kõigi reoveepuhastamise protsesside korral, sealhulgas kogumis-, settimis-, aereerimis- ja kääritusmahutis.